Flexible Graphite endur Paketimi

Përshkrim i shkurtër:

The Flexible Graphite braided packing is made of an innovative expanded pure graphite yarn. The combination of other braided packing which is made of an innovative expanded pure graphite yarn. The combination of other braided packing installed with the excellent sealing capabilities of expanded pure graphite makes it the most effective sealing component. Technical Data Sheet   Rotating Reciprocating Valves Pressure 3Mpa 10Mpa 20Mpa Shaft Speed 20m/s rotary Temper...


 • FOB Çmimi: Negocimi
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai Ningbo
 • Kushtet e pagesës: Western Union ose PayPal, T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Flexible paketim Graphite endur është bërë nga një fije inovative zgjeruar grafit pastër. Kombinimi i paketimit tjetër endur e cila është bërë nga një fije inovative zgjeruar grafit pastër. Kombinimi i paketimit tjetër endur instaluar me aftësi të shkëlqyera nënshkrimin e grafit zgjeruar pastër e bën atë komponenta më efektive nënshkrimin.

  Sheet dhëna teknike

   

  rradhës

  reciprok

  Valves

  presion

  3Mpa

  10MPa

  20Mpa

  Shaft Speed

  20m / s rrotullues

  temperaturë

  -200 ℃ ~ + 455 ℃ atmosferë, + 650 ℃ në avull

  PH Gama

  0 ~ 14

   Zona aplikimi

  Ajo mund të përdoret për të vulosur ujë të ngrohtë, temperaturë të lartë dhe me avull me presion, ngrohjes fluide transferimit, gaz hidrogjeni, amoniak, tretës organike, hidrokarburet, lëngje cryogenic, etj, me përjashtim të pak oxidizer fortë. Kjo është një paketim unik dhe universal nënshkrimin.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products