PTFE hollë endur Paketimi

Përshkrim i shkurtër:

PTFE filament packing is braided from pure PTFE filament yarn and impregnated with PTFE dispersion, it has the better internal structure, higher cross-sectional density and structural strength than traditional PTFE packing. Technical Data Sheet   Rotating Reciprocating Valves Pressure 3Mpa 15Mpa 25Mpa Shaft Speed 12m/s rotary Temperature -200℃~+280℃ PH Range 0~14  Application Area Rotary and reciprocating plant in the food processing, pharmaceutical,...


 • FOB Çmimi: Negocimi
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai Ningbo
 • Kushtet e pagesës: Western Union ose PayPal, T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  paketim PTFE filament është endur nga fije të pastër PTFE hollë dhe të mbarsur me shpërndarje PTFE, ajo ka strukturën më të mirë të brendshëm, më të lartë dendësinë ndër-sektorial dhe forcën strukturore se sa paketim tradicionale PTFE.

  Sheet dhëna teknike

   

  rradhës

  reciprok

  Valves

  presion

  3Mpa

  15Mpa

  25MPa

  Shaft Speed

  12m / s rrotullues

  temperaturë

  -200 ℃ ~ + 280 ℃

  PH Gama

  0 ~ 14

   Zona aplikimi

  Rrotullues dhe reciprok bimore në sektorët e përpunimit të ushqimit, farmaceutike, kimike të veçanta, dhe tul dhe letër.  


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  WhatsApp Online Chat !
  function pcWhatsapp(){ document.getElementById("mo_whatsapp").setAttribute("class", "pc_whatsapp") } function moWhatsapp(){ document.getElementById("mo_whatsapp").setAttribute("class", "mo_whatsapp") } if( /Android|webOS|iPhone|iPad|iPod|BlackBerry|IEMobile|Opera Mini/i.test(navigator.userAgent) ) { moWhatsapp() }else{ pcWhatsapp() }