сите категории

Плетена амбалажа

Дома>Производи>Плетена амбалажа

Пакување од јаглеродни влакна импрегнирано со тефлонски


Diagonal braided to form a dense but pliable packing, each carbon fiber is pre-impregnated with PTFE, and re-impregnated during square braided. It is premium service packing for media of weak chemical corrosion and grains of particles exit.

                     

  • FOB Цена:                Преговори
  • Набавка Способност:           10000 парче / парчиња месечно

  • Пристаниште:                          Шангај Нингбо 

  • Начин на плаќање:        Western Union или PayPal , T / T, L / C
Контактирајте не

Карактеристики

Diagonal braided to form a dense but pliable packing, each carbon fiber is pre-impregnated with PTFE, and re-impregnated during square braided. It is premium service packing for media of weak chemical corrosion and grains of particles exit.

Технички лист на


Ротирачки

Реципроцитет

Вентили

Притисок

3Mpa

10Mpa

25Mpa

вратило брзина

Ротирачки 15m / s

температура

-200 ℃ ~ + 280 ℃

Опсег на PH

2 12 ~

 Област на апликација

Resist all the strong corrosive media and media with a few crystal particles with the exception of the strong oxidizing agent polonium, chiefly used for the sealing of the centrifugal pump, column pump, mixer and valves.

Испраќам барање