Tellerette Paketimi Unaza

Përshkrim i shkurtër:

Materiali: PE, PP, RPP, PVC, CPVC dhe PVDF. Tellerette Paketimi Rings kanë karakteristika të tilla si raporti i lartë i pavlefshëm, rënie të presionit të ulët, lartësi të ulët njësi masë-transferimit, pika më e lartë përmbytjeve, uniforme kontakt gazi-lëngshme, peshë të vogël specifike, në masë të lartë të efikasitetit të transferimit, etj, dhe temperatura e aplikimit në media shkon nga 60 ℃ për 150 ℃ .Për këto arsye, ato janë përdorur gjerësisht në kullat paketim në industrinë e naftës, industria kimike, industria alkali-chloride, industrisë së gazit qymyrit dhe mjedisit ...


 • FOB Çmimi: Negocimi
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai Ningbo
 • Kushtet e pagesës: Western Union ose PayPal, T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Materiali: PE, PP, RPP, PVC, CPVC dhe PVDF. Tellerette Paketimi Rings kanë karakteristika të tilla si raporti i lartë i pavlefshëm, rënie të presionit të ulët, lartësi të ulët njësi masë-transferimit, pika më e lartë përmbytjeve, uniforme kontakt gazi-lëngshme, peshë të vogël specifike, në masë të lartë të efikasitetit të transferimit, etj, dhe temperatura e aplikimit në media shkon nga 60 ℃ për 150 ℃ .Për këto arsye, ato janë përdorur gjerësisht në kullat paketim në industrinë e naftës, industria kimike, industria alkali-chloride, industrisë së gazit qymyrit dhe mbrojtjen e mjedisit, etj

  Sheet dhëna teknike

  20170531164436


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

  WhatsApp Online Chat !
  function pcWhatsapp(){ document.getElementById("mo_whatsapp").setAttribute("class", "pc_whatsapp") } function moWhatsapp(){ document.getElementById("mo_whatsapp").setAttribute("class", "mo_whatsapp") } if( /Android|webOS|iPhone|iPad|iPod|BlackBerry|IEMobile|Opera Mini/i.test(navigator.userAgent) ) { moWhatsapp() }else{ pcWhatsapp() }