Plagosin Spiral rondelë-CG

Përshkrim i shkurtër:

copë litari Spiral plagë përbëhet nga "V-formë" (ose "W-formë") kasetë metalike dhe kasetë Jometalet, të cilat janë përkime njëri-tjetrin dhe plagë continuously.To kapem kasetë metalike, si pika e saj e fillimit dhe pikë në fund janë Tack ngjitur. Funksion fushë të gjerë të kushteve të pranueshme të punës. Mund të përdoret në temperaturë të lartë, tension të lartë dhe temperaturës apo vakum kushte të ultra-të ulët. Ndrysho kombinim i materialeve rondelë është për të trajtuar problemin korrozioni kimike të MEDI të ndryshme ...


 • FOB Çmimi: Negocimi
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai Ningbo
 • Kushtet e pagesës: Western Union ose PayPal, T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  copë litari Spiral plagë përbëhet nga "V-formë" (ose "W-formë") kasetë metalike dhe kasetë Jometalet, të cilat janë përkime njëri-tjetrin dhe plagë continuously.To kapem kasetë metalike, si pika e saj e fillimit dhe pikë në fund janë Tack ngjitur.

  tipar

  Wide Fusha e kushteve të pranueshme të punës. Mund të përdoret në temperaturë të lartë, tension të lartë dhe temperaturës apo vakum kushte të ultra-të ulët. Ndrysho kombinim i materialeve rondelë është për të trajtuar problemin korrozioni kimike e mediave të ndryshme në drejtim të copë litari.

  Kërkesat jo shumë të ngurtë në saktësi sipërfaqe të del përpara. Mund të përdoren për të nënshkruar Fllanxhat me sipërfaqe të përafërt

  Instalim të lehtë dhe përdorimin e dobishëm.

  sealability shkëlqyer

  Produkte Lloji

  ee

  Sheet dhëna teknike

  Tipi i produktit

  Size (mm)

  Temperaturë (℃)

  Presioni (Mpa)

  Spiral plagosin copë litari mbushur me Graphite

   

  φ16 ~ φ3200

  (Në oxidizing Mjedisit) -240 ~ + 550 ℃, (në jo-oxidizing Mjedisit) -240 ~ + 870 ℃

  (Nën ujë të nxehtë, vaj etj) 30 Mpa; (Sipas vaj avullit, gazrat etj) 20 Mpa

  Spiral plagosin copë litari mbushur me asbest

   

  φ16 ~ φ3200

  -150 ~ + 450 ℃

  15

  Spiral plagosin copë litari mbushur me asbest

   

  φ16 ~ φ3200

  -150 ~ + 450 ℃

  15

  Spiral plagosin copë litari mbushur me PTFE

   

  φ16 ~ φ3200

  -200 ~ + 250 ℃

  15

   

  Zona aplikimi

  Gaskets spiralja plagosin janë përdorur kryesisht në valvulat dhe tuba, enë nën presion, kondensator, fllanxha exchanger ngrohjes në vaj, kimike, metalurgji, anije dhe industritë mekanike.


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  WhatsApp Online Chat !
  function pcWhatsapp(){ document.getElementById("mo_whatsapp").setAttribute("class", "pc_whatsapp") } function moWhatsapp(){ document.getElementById("mo_whatsapp").setAttribute("class", "mo_whatsapp") } if( /Android|webOS|iPhone|iPad|iPod|BlackBerry|IEMobile|Opera Mini/i.test(navigator.userAgent) ) { moWhatsapp() }else{ pcWhatsapp() }