Fibër karboni Paketimi mbarsur me PTFE

Përshkrim i shkurtër:

Diagonal braided to form a dense but pliable packing, each carbon fiber is pre-impregnated with PTFE, and re-impregnated during square braided. It is premium service packing for media of weak chemical corrosion and grains of particles exit. Technical Data Sheet   Rotating Reciprocating Valves Pressure 3Mpa 10Mpa 25Mpa Shaft Speed 15m/s rotary Temperature -200℃~+280℃ PH Range 2~12  Application Area Resist all the strong corrosive media and media with a...


 • FOB Çmimi: Negocimi
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai Ningbo
 • Kushtet e pagesës: Western Union ose PayPal, T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  endur Diagonal për të formuar një paketim të dendur, por përpunueshëm, çdo fibër karboni është para-mbarsur me PTFE, dhe ri-ngopura gjatë endur katror. Ajo është shërbimi premium paketim për mediat e korrozionit dobët kimike dhe kokrra e grimcave dalje.

  Sheet dhëna teknike

   

  rradhës

  reciprok

  Valves

  presion

  3Mpa

  10MPa

  25MPa

  Shaft Speed

  15m / s rrotullues

  temperaturë

  -200 ℃ ~ + 280 ℃

  PH Gama

  2 ~ 12

   Zona aplikimi

  Rezistojnë gjitha medias të forta korrozionit e medias me një grimcave disa kristal me përjashtim të fortë polonium agjent oksidues, përdoret kryesisht për vulosjen e pompës centrifugale, pompë kolonë, mikser dhe valvulave.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !
  function pcWhatsapp(){ document.getElementById("mo_whatsapp").setAttribute("class", "pc_whatsapp") } function moWhatsapp(){ document.getElementById("mo_whatsapp").setAttribute("class", "mo_whatsapp") } if( /Android|webOS|iPhone|iPad|iPod|BlackBerry|IEMobile|Opera Mini/i.test(navigator.userAgent) ) { moWhatsapp() }else{ pcWhatsapp() }