Aflas O-Unaza

Përshkrim i shkurtër:

Aflas based synthetic rubber, reinforced with carbon black and peroxide cured. Has good rapid gas decompression(FGD) resistant properties, which making it suitable for many high pressure gas applications. Temperature capability for this type compound is +5~+200℃. Technical Data Sheet Properties Units Typical value Hardness IRHD 84 Tensile strength MPa 22 Elongation at break % 189 Modulus at50% elongation MPa 4 Modulus at100% elongation MPa 12  


 • FOB Çmimi: Negocimi
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai Ningbo
 • Kushtet e pagesës: Western Union ose PayPal, T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Aflas bazuar gome sintetike, përforcuar me zeza karboni dhe peroksid shërimit. Ka të mirë e shpejtë decompression gazit (FGD) pronat rezistente, të cilat duke e bërë atë të përshtatshme për aplikime të shumta të gazit presion të lartë. aftësi temperatura për këtë kompleks lloji është + 5 ~ + 200 ℃.

  Sheet dhëna teknike

  Vetitë njësitë vlera tipike
  fortësi IRHD 84
  forca elastik MPa 22
  Zgjatimi në pushim % 189
  Modulus at50% zgjatim MPa 4
  Modulus at100% zgjatim MPa 12

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  WhatsApp Online Chat !
  function pcWhatsapp(){ document.getElementById("mo_whatsapp").setAttribute("class", "pc_whatsapp") } function moWhatsapp(){ document.getElementById("mo_whatsapp").setAttribute("class", "mo_whatsapp") } if( /Android|webOS|iPhone|iPad|iPod|BlackBerry|IEMobile|Opera Mini/i.test(navigator.userAgent) ) { moWhatsapp() }else{ pcWhatsapp() }