Rreth nesh

Cixi Dongfeng nënshkrimin Paketimi & Co, Ltd është një nga prodhuesit kryesorë të specializuar në prodhimin e produkteve mekanike të tilla si copë litari, mbyllja fletë, paketim gjëndër, kullë paketim etj 

Kompania është e vendosur në qytetin e Cixi, Ningbo, i cili është në të zhvilluara Yangtze River Delta Zona. Ajo është rreth 200kms larg nga porti Shangai, dhe vetëm 80kms larg nga porti Ningbo. Kjo gjeografi e dobishme përshpejton kohën e anijeve. 

Ne kërkojmë që të njihet si një kompani, teknikisht të avancuar të qëndrueshëm aplikim, duke ofruar siguri dhe shpërblim për të gjithë pjesëmarrësit, në një mjedis vazhdimisht përmirësimin dhe progresive. Pra, ne kemi dërguar artikujt tonë për testim të rreptë. Që tani, ne kemi tashmë të kalojë ISO 9001: 2008, Prodhimi Republikën leje të veçantë Pajisje Popullore të Kinës. 

Ne kemi një ekip me cilësi të lartë profesionale. Ka mbi 3 inxhinierë të përqëndrohet në materiale, makinë dhe dizajn elektrike që do të kushtojnë veten në R & D dhe do të dalin produktet më të mira ekonomike për klientët tanë. 2 QCs janë duke ngarkuar me kontrollin e quanlity të përgjegjës për detyrimin tonë. 3 salesmen ndërkombëtare për të zgjeruar tonë reputacionin tregun botëror. 

shërbim i madh është misioni ynë, quanlity lartë është detyrimi ynë. Pra, ne investojmë kohë dhe energji për të trajnuar plotësisht dhe të pajisur njerëzit tanë për të kryer detyrat e tyre. Stafi janë të hyjnë në vende të reja, dhe të pajisur siç duhet me mjetet e fundit të teknologjisë. Ne të siguruar teknologjia e informacionit nuk është një faktor kufizues për komunikim ose përshtatshmërisë.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

WhatsApp Online Chat !
function pcWhatsapp(){ document.getElementById("mo_whatsapp").setAttribute("class", "pc_whatsapp") } function moWhatsapp(){ document.getElementById("mo_whatsapp").setAttribute("class", "mo_whatsapp") } if( /Android|webOS|iPhone|iPad|iPod|BlackBerry|IEMobile|Opera Mini/i.test(navigator.userAgent) ) { moWhatsapp() }else{ pcWhatsapp() }