• fast-delivery
 • send-your-request
 • coustomer
 • 1
 • 2
 • 3

Kategoritë e produkteve

 • 432
 • Shitje Hot

  Zgjeruar Tape PTFE

  Zgjeruar Tape PTFE

  Plagosin Spiral rondelë-CGI

  Plagosin Spiral rondelë-CGI

  PTFE copë litari Zarf EPDM

  PTFE copë litari Zarf EPDM

  FEP encapsulated O Unaza

  FEP encapsulated O Unaza

  • 关于 我们

  Rreth kompanisë

  Cixi Dongfeng nënshkrimin Paketimi & Co, Ltd është një nga prodhuesit kryesorë të specializuar në prodhimin e produkteve mekanike të tilla si copë litari, mbyllja fletë, paketim gjëndër, kullë paketim etj  Kompania është e vendosur në Cixi, qyteti Ningbo, i cili është në të zhvilluara Yangtze River Delta Zone. Ajo është rreth 200kms larg nga porti Shangai, dhe vetëm 80kms larg nga porti Ningbo. Kjo gjeografi e dobishme përshpejton kohën e anijeve.

  Shiko më shumë
   111111111111111111111111
  WhatsApp Online Chat !
  function pcWhatsapp(){ document.getElementById("mo_whatsapp").setAttribute("class", "pc_whatsapp") } function moWhatsapp(){ document.getElementById("mo_whatsapp").setAttribute("class", "mo_whatsapp") } if( /Android|webOS|iPhone|iPad|iPod|BlackBerry|IEMobile|Opera Mini/i.test(navigator.userAgent) ) { moWhatsapp() }else{ pcWhatsapp() }